Nazywam się Magdalena Gaura. Jestem dyplomowaną makijażystką. Zajmuję się wykonywaniem makijaży dziennych, wieczorowych, ślubnych, studniówkowych oraz fantazyjnych. Możliwa opcja z henną i regulacją brwi. Maluję także dziecięce buzie.

Odkąd pamiętam miałam zamiłowanie do prac artystycznych. Rysowałam, modelowałam i oczywiście malowałam. Makijaż szybko stał się moją pasją. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę realizować tę pasję w pracy zawodowej.

Skończyłam szkołę kosmetyczną, a makijażu uczył mnie sam Olaf Tabaczyński, cieszący się międzynarodowym mistrzowskim tytułem. Uzyskałam Międzynarodowy Certyfikat Makijażysty. Swoje umiejętności szlifowałam pracując w gabinecie kosmetycznym oraz w jednej z uznanych francuskich perfumerii.

Pracuję na profesjonalnych kosmetykach takich jak Ben Nye, Grimas czy Mehron. Charakteryzują się one niezwykłą trwałością oraz mocnym nasyceniem barw. Są to produkty cenione i kochane przez wizażystów i charakteryzatorów na całym świecie. Uznawane za liderów branży filmowej i teatralnej.

Świat dziecięcy kreuję za pomocą farb firmy Snazaroo. Są to produkty najchętniej wybierane przez makijażystów i rodziców na całym świecie. Poza bogactwem kolorów ich niewątpliwą zaletą jest nietoksyczność. Farbki są specjalnie dostosowane do potrzeb wrażliwej skóry dziecka, nieperfumowane. Dodatkowo łatwo dają się usunąć.

Moja filozofia jest prosta: zapewniam klientom poczucia bezpieczeństwa i komfort. Z niezwykłą dbałością podchodzę do używanych przeze mnie produktów i materiałów. Poddaję je niezbędnym zabiegom higienicznym z wykorzystaniem fachowych środków do dezynfekcji i sterylizacji. Dysponuję odpowiednim sprzętem aby każdą z usług wykonać w domu klienta. Dojeżdżam zarówno do miejsc w Bydgoszczy i okolicach.
Jestem perfekcjonistką. Nad makijażem pracuję tak długo aż dopracuje każdy detal, a klient będzie w 100% zadowolony.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.